Znasz najlepszy sposób by nie opuścić sesji treningowej? My znamy! Umów się na wspólny trening z bliską osobą. Nawet gdy nie będziesz mógł znaleźć chęci na ćwiczenia nie wystawisz przecież koleżanki. Ćwiczenia dostosowane do indywidualnych potrzeb wykonywane z najlepszym przyjacielem – to brzmi jak plan! Trening dla par Opole już wiesz z kim będziesz trenować?

Twoim partnerem do wspólnego treningu może być każdy:

  • partner,
  • przyjaciółka,
  • mama,
  • brat

Wspólne ćwiczenia pod okiem trenera personalnego to przyjemnie wspólnie spędzony czas, który zaowocuje w niedługim czasie. Podwójny trening to podwójna motywacja do działania.

Trening Personalny

Trening personalny dla par – gwarancja twojego sukcesu

Przyjdź na indywidualne zajęcia ze swoją drugą połówką. Trening dla par to doskonały pomysł jak spędzać czas razem i jednocześnie zacząć ćwiczyć regularnie. Treningi personalne we dwoje mają pozytywny wpływ na determinację w realizacji planu treningowego. Wspólne spędzanie czasu i aktywność fizyczną szybko przeradzają się w zdrową rywalizację. 

W trakcie treningu na siłowni zdarzają się chwile zmęczenia. Bywa że nowe ćwiczenia sprawiają trudność – to chwila gdy twoja para potrzebuje by motywować ją do dalszej pracy. Wzajemne wsparcie pozwala dojść dużo dalej i szybciej, a korzystacie na tym oboje.

Wspólny trening dla par pod okiem trenera personalnego

Pierwsze zajęcia zaczynają się od konsultacji i zebrania niezbędnych informacji o każdej osobie z pary. Ustalacie odpowiadającą wam częstotliwość treningów. Nie ma dwóch identycznych osób, zatem trener ustala dla każdego indywidualny plan treningowy w zależności od poziomu zaawansowania, sprawności i celów. 

W trakcie treningu pod okiem specjalisty macie pewność poprawnego wykonywania ćwiczeń, dlatego nie trzeba obawiać się kontuzji. Po kilku treningach można zauważyć pierwsze efekty w kondycji, a po kilkunastu zajęciach widać pierwsze wyraźne zmiany w sylwetce.

Treningi w parach to przyjemny sposób na aktywność  

Oferujemy indywidualne podejście i 60 minut efektywnie spędzonego czasu. Trening dla par to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną postawić pierwsze kroki na siłowni w komfortowy i bezpieczny sposób. Łatwiej zmotywować się w towarzystwie bliskiej osoby. Trening we dwoje opłaca się w każdym wymiarze. Pakiet treningów dla par jest dostępny w znacznie korzystniejszej cenie niż gdyby trenować w pojedynkę. Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu

Trening w parach – Podsumowanie

Trening personalny dla par to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią wspólnie spędzony czas i chcą jednocześnie zadbać o swoje zdrowie oraz aktywność fizyczną. Wspólne ćwiczenia z drugą połówką nie tylko zwiększają motywację, ale również sprawiają, że trening staje się dobrą zabawą i przyjemnością. Trener personalny potrafi dostosować plan treningowy tak, aby odpowiadał potrzebom obu osób, zachęcając do prawidłowego oddechu i utrzymania prostych pleców podczas ćwiczeń. Treningi personalne w parach pozwalają na wykonanie ćwiczeń w siłowni w sposób, który gwarantuje lepsze efekty, zarówno pod kątem budowania mięśni, jak i poprawy ogólnej kondycji. Wspólny trening to nie tylko większy poziom motywacji, ale również możliwość nauczania się od drugiej osoby, co przekłada się na bardziej efektywne wykorzystanie wolnego czasu. Ćwicząc razem, dwie identyczne osoby – czyli partnerzy działający zgodnie z tymi samymi celami – tworzą unikalną dynamikę, która przekształca trening w czas pełen współpracy i wsparcia. Tym samym, aktywność fizyczna w parach z trenerem personalnym staje się nie tylko drogą do lepszego zdrowia, ale również cennym i wspólnie spędzonym czasem, przynoszącym radość i zadowolenie z dobrze wykonanego treningu.